محل تبلیغات شما

پاورپوینت آسیب شناسی عزاداری


جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.


دانلود پاورپوینت آسیب شناسی عزاداری1- آشنایی با مفهوم خرافه و خرافات2- دیرینه شناسی عزاداریهای عاشورایی3- بدعت شناسی در عزاداریهای مذهبی4- واکاوی نقش عزاداری در تداوم فرهنگ  ویژه نامه مداحی و عزاداری، بایدها و نبایدها تاریخچه مداحی و عزاداری. مداحی و مدیحه سرایی از دیرباز در کشور ما و در آیین ها و مناسبت های اسلامی به ویژه در ماه محرم الحرام و در ایام تاسوعا و عاشورای .


آسیب‌شناسی محرم و عزاداری آن

به دنبال طرح مسئله آسیب‌شناسی و آفت زدایی از مراسم عزاداری توسط . در قم شیبه خوانی را منع کرد و یکی از مجالس بزرگ را مبدل به روضه خوانی کرد و .

آسیب شناسی عزاداری های محرم

در مورد آسیب های عزاداری محققان وعلمای دینی به نکات ومواردی اشاره کرده اند،که از این میان . شما محفوظ بماند ،باید این سنت ها(روضه خوانی ودسته های عزاداری) را حفظ کنید.


آسیب شناسی مجالس عزاداری از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

در مطلب حاضر که در دو بخش تقدیم می‌شود، آسیب‌شناسی مجالس و آئین‌های . رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که در مجالس عزاداری، مداحی و روضه خوانی و .

شکوه مراسم عزاداری امام حسین (ع) و آسیب ها

البته باید توجه داشت که در مسئله آسیب شناسی عزاداری حضرت سید الشهدا . 1-غلو و اغراق؛یکی از آسیب‌های موجود در مراسم روضه خوانی و مداحی در بین .
دانلود فایل


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سر به تو money204 صنایع لاستیک سازی اطلس طراحی دکوراسیون داخلی نوژان عمومی نشریه الکترونیک دانـــش رایانـه وبلاگ من Amir لابراتوار برادران تاجیک نمونه سوالات رایگان درودگری درجه با جواب1